Teslimat ve İade

* Online sitemiz üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde müşterilerimiz Tüketici Kanununda belirtilen kurallar çerçevesinde 14 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir. İade veya değişim taleplerinizi

*bysevisilver@gmail.com mail adresi üzerinden bize iletebilirsiniz.

*Teslimat Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 5 iş günüdür. Gecikmesi teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

*Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*Özel sipariş ile yapılan veya değiştirilen ürünlerin ( isteğe göre ölçüleri değiştirilen, üzerine özel yazılar yazılmış ürünler vb. ) iadesi yapılamaz.

*Hijyen kuralları gereğince küpelerin iade veya değişimi yapılamamaktadır.

*İade edilecek ürün tamamen hasarsız ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. 

*İade edilmek istenen ürün bize ulaştıktan sonra ürün uzmanlarımız tarafından incelenir ve sonrasında iade işlemleri başlatılır.

*Kişiye özel ürünlerde (isim kolye, isim bilezik , isim küpe gibi ürünlerde ) ve özel isteğe göre yapılmış ürünlerde değişim iade kabul edilemez.

*İade taleplerinde ürünle beraber ambalajının, sertifikasının ve faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilmek istenen ürünün Mesafeli Satış Sözleşmesi Madde 9’da yer alan “Cayma Hakkı” ve Madde 15’de yer alan “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olması gerekmektedir.

*İade taleplerinde kargo ücreti Alıcı’ya aittir. kargo ücretsiz gönderilerde gönderim ücreti de talep edilmektedir.